KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204383
nr 1420 4383
Akvarell
Kina, oramat löst blad, bladets mått: 41x34, akvarell. Ej signerad
Kondition: löst blad slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:32:47
100 kr
150 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
2.400 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
6
3.200 kr